Once A TripleS Always A TripleS

مصاحبه کیم هیونگ جون با سینا و عکسای زیبا

نویسنده :آریانا SK
تاریخ:1391/11/25-02:06

سلام بچه ها این یه مصاحبه با هیونگ جونه که تازگیا با سینا داشته

من عکساشم واستون گذاشتم

این که تو دست هیونگه لوگوی شبکه اجتماعی سیناس

http://ss501germany.weebly.com/uploads/6/6/5/7/6657095/9549044_orig.jpg


http://ss501germany.weebly.com/uploads/6/6/5/7/6657095/3677729_orig.jpg


http://ss501germany.weebly.com/uploads/6/6/5/7/6657095/4679341_orig.jpg
http://ss501germany.weebly.com/uploads/6/6/5/7/6657095/7803642_orig.jpghttp://ss501germany.weebly.com/uploads/6/6/5/7/6657095/4631331_orig.jpghttp://ss501germany.weebly.com/uploads/6/6/5/7/6657095/6481841_orig.jpghttp://ss501germany.weebly.com/uploads/6/6/5/7/6657095/6417298_orig.jpg


http://ss501germany.weebly.com/uploads/6/6/5/7/6657095/7556948_orig.jpghttp://ss501germany.weebly.com/uploads/6/6/5/7/6657095/1895942_orig.jpg

http://ss501germany.weebly.com/uploads/6/6/5/7/6657095/7043434_orig.jpg


http://ss501germany.weebly.com/uploads/6/6/5/7/6657095/632696_orig.jpghttp://ss501germany.weebly.com/uploads/6/6/5/7/6657095/5866848_orig.jpg


کیم هیونگ جون عضو گروه  ss501 مصاحبه ای با کمپانی کره ای سینا  داشته و درباره ی آلبوم جدیدش و لحظاتی که با طرفدارها گذرونده صحبت کرده.زمانی که درباره ی گروه صحبت می کردند گفته است از شینهووا یاد گرفته و هرگز جدا نمیشه .همچنین درباره ی رابطه ی دوستی اش با جانگ گیون سوک و و صحبت کرده وبا خنده گفته:من بهترین دوست جانگ گیون سوک هستم درباره ی رابطه ی دوستی ما حرف هایی زده شده اما در حقیقت ما دوست های خوبی هستیم.

سینا: لطفا به طرفدارها سلام کنید ...

هیونگ:سلام مدت زیادی میگذره من کیم هیونگ جون هستم و از دیدنتون خوشحالم .

سینا:مدتی قبل آلبوم جدیدی بیرون دادید از زمان تهیه ی آلبوم خاطره ای دارید که بخوایید برای طرفدارهای چینی تعریف کنید؟

هیونگ: قبل از انتشار شوکیسی داشتم که تعداد زیادی از طرفدارها اومدند همچنین خیلی از دوست های خوبم.ساعات خوشی را گذروندم که فراموش نشدنی بود.همچنین کنسرت آنلاین پخش شد ایندفعه خیلی سریع پیشرفت کردم و پخش آنلاین کنسرت حس خوبی برام داشت.

سینا:بازیگران معروفی مثل کانگ آرا و لی کی وو در موزیک ویدیو شما بازی کردند با آنها خیلی صمیمی هستید؟

هیونگ:رابطه ی معمولی داریم چون در یک کمپانی هستیم. به عنوان یک تازه وارد ازشون دعوت کردم و آنها هم قبول کردند درسته که هر سه ی ما در یک کمپانی هستیم اما حتی اگر در یک کمپانی نبودیم درخواست من را قبول می کردند. آتها خیلی سریع درخواست من را قبول کردند چون من برادر کوچک آنها بودم و میخواستند و به من کمک کنند.داداش جی هیون و کی وو با من خیلی خوب بودند واگر آنها نبودند موزیک ویدیو خسته کننده می شد .
برای 3تامون خیلی عالی بود البته نه در کنار اون دونفر خیلی عالی بود و خاطره ی شیرینی بود.


سینا:اخیرا تور ژاپن برگزار کردید در آن لحظات چه حسی داشتد؟

هیونگ:راستش تو کره خیلی فعالیت داشتم .برگزاری کنسرت هم کار ساده ای نیست.9 کنسرت در ژاپن داشتم در ماه آگوست شاید چون تو کره کنسرتی نداشتم نتونم خوب بیان کنم .طرفدارهای ژاپنی در هر شهری که هستند خیلی پر ذوق و شوق هستند اما به خصوص در ساپورا که دفعه ی اولم بود و به خودم گفتم چرا حالا اینجا کنسرت دارم. طرفدارها ی زیادی اومده بودند وقبل از کنسرت با هم دست دادیم و فن ساین داشتیم .طرفدارهای زیادی حضور داشتند و این باعث احساساتی شدن من شده بود .انتظار این همه محبت را نداشتم. محبت آنها احترام خاصی برم داره آنها واقعا از من حمایت می کنند  و این برام خیلی پرمفهومه و ازشون ممنونم این باعث خوشحالیه منه در کل اون روزها احساس خوبی داشتم

سینا:برای کنسرت در چین برنامه ای دارید؟

هیونگ:قبل از این یکی دوتا فن میتینگ در شانگهای داشتم در سه سال اخیر فقط دوبار اومدم اینجا.پس برای سال دیگه برنامه ریزی می کنم. در حقیقت برای آخر سال برنامه ای برای چین داشتم اما جور نشد .حتما برای سال دیگه از الان برنامه ریزی دقیقی می کنم . یادگیری زبان و برگزاری مراسم ها و آلبوم جدید.
دوست دارم آلبوم چینی بیرون بدم پس لطفا منتظر بمونید. امیدوارم سال ئیگه همدیگر را ببینیم و لطفا منتظر اجراهای من در چین باشید.


سینا:فرق آلبوم سولو با آلبوم گروهی چیه؟

هیونگ: وقتی رو استیج هستم زیاد فرق نمی کنه چون الان نزدیکه 3 ساله که سولو کار می کنم . امسال دقیقا میشه 3 سال
اگرچه اتفاقات ناخوشایندی بین ما 5تا بیفته پنهان نمی کنیم و بین خودمون حلش می کنیم پس نگران نباشید ما راه زیادی در پیش داریم که قادریم با همدیگه طی کنیم. .در طول این 3 سال سختی های زیادی را تنهایی تحمل کردم.در طول فعالیت های سولوم خیلی افسوس روزهایی را که 5 تایی فعالیت می کردیم خوردم اما کم کم عادت کردم الان سعی می کنم فعالیت های سولوم را به بهترین نحو انجام بدم . در کنار تنها بودنم با ظاهری شاد به فعالیت هام ادامه میدم.

سینا:همچنان یکی از اعضای هستید؟

هیونگ:البته. ما بیشتر از 9 ساله که برادرهای هم هستیم حتی نزدیک 10 ساله. شینهووا الگوی ماست آنها با هم ماندند.ما تمام تلاشمون را می کنیم تا به عنوان گروهی که مدت زیادی با هم خواهند ماند همه جا شناخته بشیم و هیچ وقت از هم جدا نخواهیم شد .اگرچه الان به صورت سولو کار می کنیم اما این برای اینه که بهتر بشیم.مدتی قبل برای آلبوم جدید جونگ مین من برای حمایتش رفتم. در حال حاضر کیو جونگ سربازیه من به ملاقات او هم میرم.یونگ سنگ و هیون جونگ هم همینطور ما هیچ وقت از هم دور نمی شیم.


سینا:در حال حاظر در زمینه بازیگری هم مشغول به کار هستید هدفتون چیه؟

هیونگ: میخوام جایزه بازیگر جدید را بگیرم شاید نتونم اما آرزومه. میخوام بازیگری بشم که همه تو کره از بازیم راضی باشند.خیلی از بازیگرها تو صنعت بازیگری موفق هستند خیلی ها فقط بازیگرند و بعضی ها هم بازیگر هم خواننده.
من میخوام در بین آن ها بهترین باشم.امیدوارم بتونید زمانی را که من را به عنوان اولین بازیگر مرد معرفی می کنند ببینید.واقعا دوست دارم بین کارگردان ها بهترین بازیگر باشم به خاطر همین تلاش می کنم و بازیگری می خونم تا همان بازیگری بشم که دلم میخواد همونطور که خواننده شدم.


سینا:زمانی که دفعه اول بازی کردید چه چیزی براتون سخت بود؟

هیونگ:اول در مقابل دوربین خیلی استرس داشتم الان در مقابل هر دوربینی نمی ترسم اما وقتی فیلمبرداری می کنم باید تمام جزئیات را رعایت کنم نمی تونم مثل روی صحنه باشم خیلی سخته که همه چیو بخوای تو یه جعبه کوچیک و تو لنز دوربین نشون بدی. 

سینا:وقتی برنامه ای ندارید چیکار می کنید؟سرگرمیتون چیه؟

هیونگ:کارهای مختلف سریال هایی که قبلا نتونستم ببینم ماشین سواری .من عاشق ماشینم میرم و ماشین میبینم.مسابقه میبینم تو ساحل ماشین سواری می کنم این کارهاییه که وقتی بیکارم انجام میدم

سینا:به مسابقات ماشین سواری نمیرید؟

هیونگ:اگرچه خیلی دوست دارم اما خیلی خوب نیستم تو با سرعت رانندگی کردن. دوست دارم اما دوست داشتن با درست انجام دادن فرق می کنه .اما این یکی از سرگرمی های منه.میخوام یه عامه ماشین بخرم. اخیرا علاوه بر رانندگی فوتبال بازی می کنم.میخوام یه تیم فوتبال خودمونی بسازم. من کاپیتان باشم Kim hyung jun FC’


سینا:دوست صمیمیتون کیه؟بیشتر کی را ملاقات می کنید؟

هیونگ:من دوست های زیادی دارم.جانگ گیون سوک دیگه کی؟ خیلی ها هستند اما با جانگ گیون سوک صمیمی هستم.اگرچه گیون سوک فوتبال دوست نداره و تنیس بازی می کنه.من میخوام کاپیتان تیم فوتبال شم.اول ترتیب اینو میدم بعد از دوستام میخوام باهام همکاری کنند.کسان دیگری از و...هستند.من برادرهای زیادی دارم که مثل خودم هستند در آینده ی نزدیک یک تیم فوتبال جدید میسازم لطفا از من حمایت کنید.


سینا:فعالیت هایی با برادرتون داشتید.آیا میخوایید با هم همکاری کنید؟

هیونگ:من دوست دارم با او کار کنم.به عنوان برادر بزرگتر میخوام همه چیز رابا او شریک بشم.اگرچه بشه میخوام دوتایی با هم آلبوم بدیم .کی بوم واقعا در آهنگسازی عالیه ما دوست داریم آلبوممون را با هم بسازیم.در حقیقت من تهایی شروع به کار کردم و فعلا نمی تونم باهاش همکاری کنم.مهم نیست چی پیش بیاد اگر شانس داشته باشیم با هم کار می کنیم .هنوز هیچی هماهنگ نیست اما به عنوان برادر بزرگتر همیشه به اینکه کاری برای برادر کوچکترم بکنم فکر می کنم.شاید با هم آلبوم ساختیم.


سینا:از کیو جونگ که در حال حاضر سربازیه حمایت می کنید یا خیلی از ایدول های دیگه که سربازند.نظرتون چیه؟

هیونگ:یکی از تصمیمات منه. اینجور هم نیست که من استرس نداشته باشم.اما به عنوان یک مرد وظیفه ی منه که برم سربازی.خیلی کارها باید انجام بدم اما باید بیشتر تلاش کنم برخلاف کیو جونگ که به سربازی رفته من باید در حال حاضر بیشتر تلاش کنم.اگرچه من هم باید برم اما بعد از کیو جونگ میرم من خیلی درباره ی آیندم فکر می کنم. بالاخره همچین روزی میرسه من میرم اما در حال حاضر سخت کار می کنم.

سینا:دوست دارید از طریق ویبو با طرفداری چینی در ارتباط باشید؟

هیونگ:در حال آپدیت کردنشم.کمپانی فراهمش می کنه من درباره ی اینکه ویبو نسخه ی ژاپنی توییتر است خیلی شنیدم. من در چین نیستم اما برای من پیغام بفرستید من دریافتش می کنم .اگر دوست دارید در ویبو هم فعال می شوم خیلی زود آپدیت می کنم باید بذارم در چین من را بشناسند طرفدارهای چینی لطفا برای من پیغام بفرستید.من می خونم لطفا به ویبو کیم هیونگ جون را بیشتر  سر بزنید  من هم سخت کار می کنم.بیاید با هم بیشتر تلاش کنیم.


سینا:برنامه ی آیندتون چیه؟

هیونگ: در ماه نوامبر یک سریال داشتم اما هنوز آماده نیستم و هنوز درحال برنامه ریزی آن هستم.در نوامبر و دسامبر برنامه هایی در ژاپن و کره دارم. تور و سریال در انتظار من هستند به عنوان یک بازیگر و خواننده در اواخر سال خیلی سرم شلوغه. برای آلبوم سال آینده آماده میشم تا در فوریه منتشر بشه و بعد از اون به چین بیام پس لطفا منتظر باشید.
علاوه بر این برای اینکه به عنوان یه بازیگر من را ببینید آماده میشم اول لطفا آلبوم من را دنبال کنید.طرفدارای چینی فایتینگ! لطفا توجه بیشتری نشان بدید من گل آفتابگردان خیلی
  دوست دارم.


سینا:در آخر لطفا چند کلمه به طرفدارای چینیتون بگید!


هیونگ:مدت زیادی میگذره من کیم هیونگ جون هستم لطفا در آینده بیشتر فعالیت های منو دنبال کنید خیلی زود می بینمتون اینطور نیست که حرف بزنم و عمل نکنم من بهتون ثابت می کنم حرفم را  دوست داشتن شما من را قوی تر می کنه لطفا به حمایتتون ادامه بدید امیدوارم همتون سال خوبی را داشته باشید و آرزو می کنم سال جدید شادی داشته باشید . سلامت بمونید و شاد باشید دوستان چینی خداحافظامیدوارم لذت برده باشین فعلا بای
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات